Hultafors Group Danmark A/S

Hultafors Group i Danmark markedsfører følgende varemærker: Snickers Workwear, Hultafors, W.Steps, Solid Gear Footwear, Toe Guard, Hellberg Safety og CLC.

Telefon: 44 86 06 00 | E-mail: mail@hultaforsgroup.dk

SALG

David Neergaard Country Manager E-mail: david.neergaard@hultaforsgroup.dk Mobil: 21 48 12 46

Arbejdstøj/Sikkerhedssko:

Jacob Engberg Sales Manager E-mail: jacob.engberg@hultaforsgroup.dk Mobil: 21 13 91 13

Kenn Eskedal Account Manager, Midt- og Sydsjælland samt Bornholm E-mail: kenn.eskedal@hultaforsgroup.dk Mobil: 21 40 32 64

Frederik Thalund Account Manager, Fyn & Sønderjylland, herunder også Fredericia, Vejen, Kolding og Esbjerg E-mail: frederik.thalund@hultaforsgroup.dk Mobil: 44 12 32 84

Henriette Gandrup Account Manager/Key Account Manager Midtjylland E-mail: henriette.gandrup@hultaforsgroup.dk Mobil: 25 97 69 96

Marianne Wittrup Hjaltason Account Manager, Nord- og Vestjylland, herunder også Skjern, Herning, Viborg og Skørping E-mail: marianne.wittrup@hultaforsgroup.dk Mobil: 25 97 45 40

Mads Laust Thorøe Account Manager, Jylland – Safety Footwear E-mail: madslaust.thoroe@hultaforsgroup.dk Mobil: 25 97 04 88

Mikkel Nielsen Account Manager, Nordsjælland – workwear & safety shoes E-mail: mikkel.nielsen@hultaforsgroup.dk Mobil: 92 92 08 62

Eyolf Heinesen Account Manager, Færøerne E-mail: eyolf.heinesen@hultaforsgroup.dk

Ann-Sofie Jensen Merchandiser, Jylland annsofie.jensen@hultaforsgroup.dk Mobil: 30 15 11 84

Tina Herlet Merchandiser, Sjælland, Bornholm og Fyn tina.herlet@hultaforsgroup.com Mobil: 92 92 37 02

Værktøj/Stiger/Værktøjstasker:

Lars Lynglund Sales Director Hardware Denmark E-mail: lars.lynglund@hultaforsgroup.dk Mobil: 25 97 58 06

Kasper Bjerg Account Manager, Sjælland, Product Specialist CLC WorkGear E-mail: kasper.bjerg@hultaforsgroup.dk Mobil: 23 38 76 87

Janus Vestergaard Account Manager, Fyn og Sønderjylland, Product Specialist Hultafors E-mail: janus.vestergaard@hultaforsgroup.dk Mobil: 30 15 15 64

Søren Gam Thygesen Account Manager, Nord- og Midtjylland, Product Specialist Wibe Ladders E-mail: soren.thygesen@hultaforsgroup.dk Mobil: 92 92 01 70

Eyolf Heinesen Account Manager, Færøerne E-mail: eyolf.heinesen@hultaforsgroup.dk

Ann-Sofie Jensen Merchandiser, Jylland annsofie.jensen@hultaforsgroup.dk Mobil: 30 15 11 84

Tina Herlet Merchandiser, Sjælland, Bornholm og Fyn tina.herlet@hultaforsgroup.com Mobil: 92 92 37 02

Høreværn:

Kim Grønbak Pedersen Account Manager, Hellberg Safety E-mail: kim.pedersen@hultaforsgroup.dk Mobil: 48 80 24 61

MARKETING

Linda Damlund Marketing Coordinator Workwear og PPE E-mail: linda.damlund@hultaforsgroup.dk Tlf.: 44 86 06 08

Nadia Hejl Harder Marketing Coordinator Hardware / KAM assistant E-mail: nadia.harder@hultaforsgroup.dk Mobil: 24 79 02 04

KUNDESERVICE

Anders Adolph Office Manager E-mail: anders.adolph@hultaforsgroup.dk Tlf.: 44 86 06 01

Carsten Toftlund E-mail: mail@hultaforsgroup.dk Tlf.: 44 86 05 85

Channe Rønnebjerg E-mail: mail@hultaforsgroup.dk Tlf.: 44 86 06 18

Lisbeth de Silva E-mail: mail@hultaforsgroup.dk Tlf.: 44 86 06 07

Jette Hedes E-mail: mail@hultaforsgroup.dk Tlf.: 44 86 06 11

CONCEPT STORE

Eyolf Heinesen E-mail: mail@hultaforsgroup.dk Tlf.: 44 86 06 09

Rikke Gravesen E-mail: mail@hultaforsgroup.dk Tlf.: 44 86 06 19

Lars Hansen E-mail: mail@hultaforsgroup.dk Tlf.: 44 86 06 17

ØKONOMI

Pia Andersen E-mail: pia.andersen@hultaforsgroup.dk Tlf.: 44 86 06 05